Meble łazienkowe

Łazienka jest pomieszczeniem, które powinno być przede wszystkim uporządkowane. Dlatego meble są w niej tak ważne. To właśnie w nich możemy umieścić kosmetyki czy środki chemiczne, które pozostawione na widoku nie wyglądają estetycznie.

Meble łazienkowe odpowiedzialne są nie tylko za uporządkowanie łazienkowej przestrzeni, ale i za estetykę i charakter miejsca. Ich rola z całą pewnością jest większa, niż jeszcze kilka lat temu. Coraz większą rolę przywiązujemy do stylistyki – a bez mebli łazienkowych jest to po prostu niemożliwe!

W naszym sklepie posiadamy szeroki wybór mebli do łazienki, które pochodzą od najlepszych producentów. Wszyscy producenci, których meble znajdują się w ofercie naszego sklepu są znani i doceniani za wysoką jakość oferowanych produktów, a także ze względu na dopracowanie szafek, słupków czy komód do łazienki w najdrobniejszym szczególe.

meble łazienkowe sklep

łazienkowe meble
meble łazienkowe stojące
meble łazienkowe wiszące

Jakie meble łazienkowe sprzedajemy?

W ofercie naszego sklepu znajdują się różne modele mebli do łazienek. Dostępne są meble łazienkowe nowoczesne, w stylu retro, vintage, pasujące do stylistyki Prowansji czy wielu innych. Tak naprawdę możliwości są wręcz nieograniczone a producenci mebli łazienkowych wciąż wprowadzają nowe kolekcje, które są odpowiedzią na zapotrzebowania klientów.

Każda kolekcja mebli łazienkowych składa się z: szafki pod umywalkę, słupków wysokich i niskich, szafek wiszących czy komód. Do wyboru mamy zazwyczaj meble w różnych rozmiarach. Szafki podumywalkowe są często sprzedawane w zestawie razem z umywalką. Takie rozwiązanie zazwyczaj jest korzystniejsze cenowo, a także nie musimy tracić czasu na szukanie pasującej umywalki do danego mebla.

nowe meble łazienkowe
szafka podwieszana
szafka stojąca

Ile kosztują nasze meble łazienkowe?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie dotyczące kosztów mebli łazienkowych. Tak naprawdę mogą być one różne. Meble łazienkowe Cersanit są jednymi z częściej wybieranych przez klientów naszego sklepu i koszt ich nie jest wysoki.

Sama cena za szafki do łazienki uzależniona jest od materiału z jakiego zostały wykonane, od rodzaju zabezpieczenia przed wilgocią oraz od tego czy dany mebel łazienkowy został wyposażony w system cichego domykania.

Dzięki niemu bowiem użytkowanie mebli do łazienki jest jeszcze bardziej komfortowe i co najważniejsze dyskretne. Meble do łazienki z systemem cichego domyku są także dużo trwalsze.